25 EUROPEJSKICH MIAST, KTÓRE WARTO ZWIEDZIĆ W 2016 ROKU WEDŁUG POLSKICH BLOGERÓW PODRÓŻNICZYCH!

Ostatnio mieliśmy przyjemność brać udział we wspólnym projekcie GOEURO.

25 EUROPEJSKICH MIAST, KTÓRE WARTO ZWIEDZIĆ W 2016 ROKU WEDŁUG POLSKICH BLOGERÓW PODRÓŻNICZYCH!

Wyszło całkiem nieźle i jest co oglądać! Muszę przyznać, że ciężko było się początkowo zdecydować na jedno miasto. Ostatecznie wybrałam Budapeszt.
Miasto to zapadło nam w pamięć. Niesamowity klimat, piękne zabytki i pyszne jedzenie. Język mało zrozumiały ale przyjemny dla ucha, a sami Węgrzy przesympatyczni.

W zestawieniu pojawia się też Amsterdam, Annecy, Arles, Berlin, Dubrownik, Edynburg, Florencja, Genewa, Granada, Helsinborg, Lizbona, Londyn, Velletta, Mostar, Nicea, Oslo, Parga, Pary, Reykjavik, Rzym, Stambuł, Sztokholm, Wenecja, Wiedeń.

Nad kilkoma miejscami z zestawienia sama się zastanawiałam czy nie wybrać, a kilka było dla mnie sporym acz pozytywnym zaskoczeniem.

Wszystko możecie zobaczyć na blogu GOEURO – ciekawe opisy okraszone sporą dawką zdjęć. 

Dla niewtajemniczonych www.goeuro.pl to wyszukiwarka połączeń komunikacyjnych, umożliwiająca wyszukiwanie połączeń autobusowych, kolejowych i lotniczych na terenie Europy. Zespół GOEURO tworzy ponad 150 osób z 32 krajów świata.

 GoEuro dociera już do podróżnych ze 120 krajów, w 15 językach. Sprawiamy, że podróżowanie po Europie, zarówno w ruchu lokalnym jak i międzynarodowym, staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Budujemy narzędzie, które umożliwia korzystanie z pełnej oferty połączeń autobusowych, kolejowych i lotniczych oferowanych na terenie Europy.” Naren Shaam

Ps. Zachodzę teraz w głowę jak to się stało, że nie przyszło mi do głowy wybrać Moskwę? 

3 thoughts on “25 EUROPEJSKICH MIAST, KTÓRE WARTO ZWIEDZIĆ W 2016 ROKU WEDŁUG POLSKICH BLOGERÓW PODRÓŻNICZYCH!”

  1. Moim zdaniem do listy warto by dodać jakiś polski akcent, na przykład Bielsko-Biała – moim zdaniem przepiękne miasto, choć jest to opinia subiektywna 🙂

    1. Ps. Alex w Bielsku-Białej był bardzo dawno temu i to tylko na chwilę także chętnie sprawdzi czy zgadza się z Tobą 😉 Może uda się za jakiś czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *