KOALA NIE POZWALA

KOALA nie pozwala!

Przyznam szczerze, że ostatnimi czasy wizyty w księgarni są dla mnie coraz trudniejsze. Na rynku pojawia się tyle fajnych książek dla dzieci, że ciężko się oprzeć i nie doprowadzić po raz kolejny do ruiny domowego budżetu. Są jednak takie, obok których przejeść obojętnie po prostu nie można! Dla nas jedną z takich książek jest KOALA nie pozwala!
.
Wydawnictwo Bajka wychodząc na przeciw oczekiwaniom najmłodszych (bardzo wymagających czytelników) wydało książkę autorstwa Rafała Witek z ilustracjami Emilii Dziubak.

.
Książka ma nieco mniejszy format niż A5. Dzięki swoim zgrabnym gabarytom możemy ją zabrać ze sobą z domu i wyciągać w chwili ogólnego znudzenia w kolejce czy w autobusie. Dodatkowo, poszczególne strony książki są z grubej tektury, dzięki czemu są one odporne na zdolności destrukcyjne nawet najmłodszych maluchów.
 .
Koala nie pozwala
 .
Długość tekstu jest dostosowana do niecierpliwych dwulatków, a i znacznie starsze maluchy z pewnością docenią dowcip autora.
.
Koala nie pozwala to książka pełna humoru i wspaniałych ilustracji. Tytułowa Koala jest asertywna – odmawia, sprzeciwia się i wprowadza zasady. Przy tym lubi długo spać w niedziele i żadną pracą się na kala.
 .
Koala nie pozwala
.
Koala nie pozwala
.
Bardzo podoba nam się, że autorzy pokazują, iż Koala nie jest taki milusiński na jakiego wygląda.
 .
Koala nie pozwala
.
Koala nie pozwala
 .
Dla nas to książka z tych, które mieć trzeba. Zaraz obok ROK W LESIE. Gorąco polecamy i uważamy, że talent literacki Rafała Witek wraz z rewelacyjnymi ilustracjami Emilii Dziubak stanowią genialne połączenie!
. 
KOALA nie pozwala! Rafał Witek, ilustracje Emilia Dziubak.
Wydawnictwo BAJKA 
Cena: 22,90zł
Rok wydania 2016

2 thoughts on “KOALA nie pozwala!”

  1. Kurcze, tyle Twoich postów mi uciekło- myślałam że nic nie publikujesz, a tu tyle do nadrobienia. Dodałam Cię do ulubionych na FB- teraz będę na bieżąco 😉 A co do nowości- jest ich tyle że głowa i kieszeń boli… 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *