25 EUROPEJSKICH MIAST, KTÓRE WARTO ZWIEDZIĆ W 2016 ROKU WEDŁUG POLSKICH BLOGERÓW PODRÓŻNICZYCH!

Ostatnio mieliśmy przyjemność brać udział we wspólnym projekcie GOEURO.

 

25 EUROPEJSKICH MIAST, KTÓRE WARTO ZWIEDZIĆ W 2016 ROKU WEDŁUG POLSKICH BLOGERÓW PODRÓŻNICZYCH!

 

Wyszło całkiem nieźle i jest co oglądać! Muszę przyznać, że ciężko było się początkowo zdecydować na jedno miasto. Ostatecznie wybraliśmy Budapeszt.
.
 

Budapeszt Węgry

 
.
Miasto to zapadło nam w pamięć. Niesamowity klimat, piękne zabytki i pyszne jedzenie. Język mało zrozumiały ale przyjemny dla ucha, a sami Węgrzy przesympatyczni.
.
W zestawieniu pojawia się też Amsterdam, Annecy, Arles, Berlin, Dubrownik, Edynburg, Florencja, Genewa, Granada, Helsinborg, Lizbona, Londyn, Velletta, Mostar, Nicea, Oslo, Parga, Pary, Reykjavik, Rzym, Stambuł, Sztokholm, Wenecja, Wiedeń.

.

Nad kilkoma miejscami z zestawienia sama się zastanawialiśmy czy nie wybrać, a kilka było dla mnie sporym acz pozytywnym zaskoczeniem.

.

Wszystko możecie zobaczyć 25 miast Europy które warto zwiedzić – ciekawe opisy okraszone sporą dawką zdjęć. 

.

Dla niewtajemniczonych www.goeuro.pl to wyszukiwarka połączeń komunikacyjnych, umożliwiająca wyszukiwanie połączeń autobusowych, kolejowych i lotniczych na terenie Europy. Zespół GOEURO tworzy ponad 150 osób z 32 krajów świata.

 GoEuro dociera już do podróżnych ze 120 krajów, w 15 językach. Sprawiamy, że podróżowanie po Europie, zarówno w ruchu lokalnym jak i międzynarodowym, staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Budujemy narzędzie, które umożliwia korzystanie z pełnej oferty połączeń autobusowych, kolejowych i lotniczych oferowanych na terenie Europy.” Naren Shaam 

Ps. Zachodzimy teraz w głowę jak to się stało, że nie przyszło nam do głowy wybrać Moskwę?